Celní systémy Admija - mySEAP-AcomPort

EDI AcommPort
Přejít na obsah
O nás

Admija

Společnost Admija CZ se sídlem v Orlové je od roku 1990 se svým týmem a extermímí spolupracovníky předním tvůrcem progresivních softwarových produktů celní problematiky pro automatizované elektronické celní řízení v certifikovaných lokalizacích pro Českou a Slovenskou republiku. Kooperuje s celní správou České a Slovenské republiky.

Vysokou užitnou hodnotu, kvalitu, univerzálnost a uživatelskou přívětivost produktů při zahájení pilotního provozu, v počátcích ostrého provozu a přechodu všech aplikací celního systému včetně app AcommPort do rutinního provozu ocenilo certifikací kompatibility GŘC a účastníci z řad soukromých společností a deklarantských firem.

Reference

V současnosti mnohé tuzemské a zahraniční malé, střední a velké společnosti v ČR integrují pro svou výhodnost modul AcommPort do svých podnikových informačních systémů.

Spolupráce s MF ČR, GŘC, FR SR, podpora vlastním a zahraničním know-how a dynamický kolektiv nadále směřuje k velmi dobré perspektivě dalšího rozvoje.

Vznikl počátkem 90. let přerodem z elektronického celního sazebníku s postupným a abecedním zařazováním navrženým pro Ústřední Celní Správu ČR pro připravovanou distribuci HK ČR.

Následoval dynamický rozvoj do obsáhlého IS pokrývajícího celou problematiku celního, posléze pak elektronického celního řízení včetně režimů s ekonomickým účinkem.

Projekty

Elektronický celní sazebník, Abecední sazebník, NCŘ - JCD, ČAIIT alternativní tarif, elementy datového modelu CŘ, Karta daní, Seznam PD a Seznam PPD, eliminace finančních a daňových machinací Ceskon, UNEDIFACT MD ČR, Depozita, Zajištění celního dluhu, Sjednocení komunikace, NCTS, Intrastat, ECŘ, ... aj. Pokuta, Penale, Mýtné, SEAP/COMIN - AcommPort, web portály, atd.

Okružní 988
+420 596 512 042
+420 596 523 429
admijamm@admija.cz
© Copyright Admija 2014 - 2020
EDI AcommPort
Návrat na obsah